(095) 756-35-76
(096) 081-50-18
График работы:
Пн-Сб 8:00-20:00

Вибір подарунка на хрестини

Хрещення - це завжди незвичайний день, наповнений радістю і найсвітлішими почуттями. З моменту хрещення людина звільняється від первородного гріха, перед ним піднімається завіса, що відкриває нову реальність, а за спиною надійною опорою протягом усього життя стає ангел-хранитель. Як і будь-яке інше свято, хрещення не обходиться без подарунків. А оскільки це, перш за все, торжество духовності, чистоти і святості, то і подарунки повинні стати особливими.

Як правило, хрещений батько купує для малюка хрестик. При цьому не має значення ні його вартість, ні матеріал, з якого він виготовлений. При бажанні батьки можуть пізніше купити дитині дорогий гарний хрестик самостійно. На хрещену матір лягає відповідальність придбання хрестильного одягу, а також пелюшки або рушники, якими обтирають малюка після обмивання в купелі зі святою водою.
Вибір подарунка на хрестиниВибір подарунка на хрестини

Для дівчинки можна придбати якусь ювелірну прикрасу, наприклад, кулон на ланцюжку або браслет. Зазвичай такі речі бувають зроблені з срібла. Якщо ж доповнити їх красивим гравіюванням на пам'ять, то це зробить подарунок на Хрестини особливо значущим. Як відомо, срібло є своєрідним символом хрещення, тому в якості подарунка чудово підійдуть будь-які предмети з цього матеріалу: набір чайних ложок, ікона і т.д.

Крім цього, чудовим рішенням стане музична шкатулка, яка буде служити не тільки декоративним елементом, а стане ще й місцем для зберігання всяких корисних дрібничок, яких завжди багато у маленьких модниць. Як варіант можна придбати ляльку у вигляді ангела. Такий сувенір не тільки прикрасить кімнату, а ще й буде служити нагадуванням про цю радісний і святий день.
Що подарувати на хрестини?Що подарувати на хрестини?

Для хлопчика можна також зупинити свій вибір на ювелірних прикрасах, наприклад, запонки, які дитина зможе носити, коли виросте, хоча вважається, що чоловіки більш байдуже сприймають такі подарунки. Ніколи не стануть старомодними дорогі наручні годинники, виконані в класичному стилі. Більш того, з часом їх цінність тільки зросте. На корпусі годин можна зробити гравіювання, що зробить такий подарунок унікальним і неповторним. Для хлопчика також можна придбати шкатулку, однак вона повинна бути виконана з дерева або каменю. У ній можна зберігати предмети, що нагадують про дні хрещення, наприклад, іконку або свічки.

Крім цього, подарунок може містити різні образи, які асоціюються з хрещенням. Наприклад, сьогодні існує безліч аксесуарів, які несуть в собі зображення ангела, наприклад, статуетка, картина або світильник. Оскільки хрещення знаменує перемогу сил світла над темрявою, то особливим символом цього обряду вважаються свічки. В якості подарунка можна вибрати набір ароматичних свічок або оригінальний свічник або світильник, щоб вони дарували дитині світло і не підпускали морок.
Правильні подарунки на Хрестини малюкаПравильні подарунки на Хрестини малюка

Яка б ідея для подарунка не припала вам до смаку, головне, щоб він був зроблений від чистого серця, протягом тривалого часу радував малюка, дарував гарні емоції та служив нагадуванням про радісний і святий день хрещення.