(095) 756-35-76
(096) 081-50-18
График работы:
Пн-Сб 8:00-20:00

Що потрібно знати про хрестильний одяг?

Що робити з хрестильним одягом після Хрещення?

В Православ'ї збереглася благочестива традиція зберігати хрестильні речі немовляти. Зазвичай вони укладаються в спеціальний мішечок або шкатулку і залишаються з людиною на все життя.
Крестильная подушечка для крестикаКрестильная подушечка для крестика

Хрестинну сорочечку через частинок святого мира, особливо бережуть батьки. Її можна прикладати до хворих місць дитини, якщо вона раптом захворіє. Рушник, що використовується під час Хрещення, якщо, звичайно, в нього не загортали малюка після Таїнства Миропомазання, можна використовувати за призначенням.
КрыжмаКрыжма

Чи можна прати хрестинну сорочку?

Хрестильні приналежності зазвичай зберігають все життя. До них належить ставитися благоговійно. У повсякденному житті хрестинну сорочку зазвичай не носять, але якщо малюк захворіє, її можна прикласти до хворого місця. Як правило, хрестинну сорочечку не прийнято прати, тому що на неї можуть потрапити крапельки святого мира, під час миропомазання. А ось рушник, якщо раптом забруднився, випрати можна (але бажано окремо від інших речей).
Платочки под свечи для крещенияПлаточки под свечи для крещения

Чи можна хрестити в сорочці, що дісталася від брата або сестри?

Хрестити в сорочечці від попередньої дитини можна. Ніяких канонічних заборон на це немає. Але все ж, якщо дозволяє матеріальне становище краще придбати новий набір, щоб у кожного малюка були свої хрестильні шати.
Мешочки для крестильного локонаМешочки для крестильного локона

Де купити хрестинний набір або сорочку для Хрещення?

Хрестильний набір можна придбати в церковній лавці при храмі, в православних магазинах або зшити на замовлення. На нашому сайті дуже великий вибір хрестильного одягу, який ми шиємо самі і пропонуємо Вам на нього подивитися.