(095) 756-35-76
(096) 081-50-18
График работы:
Пн-Сб 8:00-20:00

Прикмети на хрещення дитини

Прикмети про хрестини дитини є дуже важливими в його подальшому житті. Обрядом хрещення дитина символічно переживає духовне народження, прийняття віри і з'єднання з Богом. Після хрещення людина отримує захист від Бога. Людська пам'ять зберігає багато випадків про зцілення хворих після хрещення.
Прикмети на хрещення дитиниПрикмети на хрещення дитини

Прикмети про хрестини.

1) Якщо новонароджений дуже слабкий, то необхідно якомога швидше провести обряд хрещення.

2) Під час хрещення дитини його батьки повинні бути хрещеними.

3) Необхідно знати, що ні в якому разі не можна хрестити батьків і їх дітей в один день. Цим можна позбавити дітей здоров'я і удачі в житті.

4) Не можна брати хрещеною матір'ю вагітну жінку.

5) Жінкам під час критичних днів не можна входити в храм, не можна бути присутнім на обряді хрещення.

6) У той день, коли буде проводитися обряд хрещення дитини, його батькам треба перерахувати в будинку всі гроші. Це обряд робиться для того, щоб у дорослому житті дитина не мала матеріальних проблем.

7) Нікому не можна говорити, що Ви вирушаєте до церкви хрестити дитину. Рідні і близькі сім'ї теж нікому не повинні розповідати про майбутню подію.

8) Після того, як дитину відвезли до церкви для хрещення, щоб двері в будинку ніхто не відкривав. Поки дитини не привезуть додому, після обряду хрещення в будинок ніхто не повинен входити.

9) Під час обряду хрещення дитина повинна бути в шапочці.
Хрещення дитини. ЗвичаїХрещення дитини. Звичаї

10) Не можна витирати воду з лиця дитини під час обряду хрещення, вона повинна висохнути.

11) День хрещення дитини є великим святом для сім'ї. Тому в цей день в будинку сім'ї дитини не можна шити, в'язати, прати, робити заготовки на зиму, рубати дрова, копати землю, що-небудь садити в землю, стригти овець, рубати дрова, забивати худобу, виконувати інші роботи по господарству.

12) Членам сім'ї не можна сваритися в день хрещення дитини.

13) Ні в якому разі не можна проводити обряд хрещення, якщо перед призначеним хрещенням в церкві було проведено відспівування небіжчика.

14) Хороша прикмета, якщо обряд хрещення дитини буде проводитися після вінчання.

15) Хороші прикмети про хрестини, якщо по дорозі до церкви або по поверненню додому в день хрестин дитини, піде дощ. Це означає, що Бог омив душу дитини.

16) Дитина буде щасливою, якщо перед його хрещенням б'ють церковні дзвони.

17) Присутнім на обряді хрещення не можна бути в чорному одязі.

18) На обряді хрещення не повинно бути присутнім багато людей, число присутніх обов'язково повинно бути парним.

19) Прикмети про хрестини застерігають від трагічних наслідків. Необхідно стежити, щоб під час хрещення дитини не падала або не гасла свічка. Якщо раптом таке сталося, необхідно відмовитися від проведення обряду і провести його в інший день.

20) Під час проведення обряду хрещення не можна щоб від Вашої свічки, хто або запалював свою свічку.

21) Не можна допускати, щоб мили підлогу під час проведення обряду хрещення дитини. Інакше можуть вимити здоров'я, удачу і щастя дитини.

22) Сорочку, свічку і пелюшку, що залишилися від хрещення, необхідно зберігати вдома у хрещеного все його життя.

23) Не забудьте надіти свій натільний хрестик, збираючись на хрестини до церкви. Ні в якому разі не можна надягати чужий хрестик.
Хрещення дитини - 26 прикметХрещення дитини - 26 прикмет

24) Необхідно обов'язково знати, що біля хрестильні не можна подавати милостиню, як би Вас про це не просили. В іншому випадку Ви віддасте разом з милостинею здоров'я своє і своєї дитини. Люди, що просять милостиню у хрестильні, приходять туди з метою забрати чиєсь здоров'я.

25) З церкви, після того як проведено обряд хрещення, необхідно їхати відразу ж додому. Ні в якому разі не можна заїжджати в магазин, в чужий будинок і т. д. Ангел Хранитель дитини повинен дізнатися дорогу додому.

26) Прикмети про хрестини свідчать, нікому не можна говорити ім'я, дане при хрещенні, щоб уберегти дитину від псування, пристріту і лихих людей. Це ім'я може відрізнятися від імені в свідоцтві про народження.