(095) 756-35-76
(096) 081-50-18
График работы:
Пн-Сб 8:00-20:00

Підготовчі заходи перед Таїнством Хрещення

Таїнство Хрещення - перший крок до Бога для будь-якої людини. Прийнявши це рішення, до майбутнього заходу потрібно підготуватися ґрунтовно, ретельно продумати кожну деталь. Дитинка перший раз відвідує Храм Божий, цей день найважливіший і світлий, для неї і всієї родини.
Підготовчі заходи перед Таїнством ХрещенняПідготовчі заходи перед Таїнством Хрещення

У що одягнути дитину на хрещення?

Тільки коли визначилися з датою Хрещення, і вирішили це питання з церквою, хресними батьками, пора подумати, як малюк буде виглядати в цей день. Дитинка - головний винуватець торжества, у що ж її правильно, красиво і практично одягнути?

Крижму, купує хрещена мама, найчастіше вона так само відповідає за наряд дитини. Зараз у продажу зустрічаються вже готові хрестильні набори, що значно полегшує покупку. У комплекті ми відразу маємо одяг для дитини: крижму (пелюшка), або рушник, натільний хрестик. Всі деталі набору йдуть в одному декорі.
Таїнство ХрещенняТаїнство Хрещення

Зверніть увагу!
- Тканина, з якої пошитий одяг, повинна бути натуральною.
- Розмір сорочки, пелюшки, рушника, щоб відповідали віку дитини.
- Крій дитячого вбрання, максимально зручний для одягання.
- Обов'язково повинні бути додаткові компоненти: хрестик, ікона та святкові свічки.

Тканиною для пошиття такого ніжного виробу служить бавовна або шовк. На сонці такий матеріал злегка блищить, на дотик м'який і приємний. Комплект повинен відповідати розміру, який носить дитина в даний момент. Не потрібно брати впритул або купувати на виріст. Рушник традиційно використовується махровий, якщо пелюшка, то з тієї ж тканини що і одяг для хрещення.
Що потрібно знати про Таїнство Хрещення?Що потрібно знати про Таїнство Хрещення?

Дуже красиво виглядає комплект, з обробкою ніжного мережива. Безумовно, має чудовий вигляд наряд з малюнком декорований тонкою шовковою ниткою, такий малюнок наноситься на поверхню виробу. Часто використовується такий елемент як іменна вишивка. Шовкова тасьма, обшита навколо горловини, полегшує процес одягання дитини. Слизька структура тканини дозволить швидко і комфортно одягнути хрестинну сорочку. Крім основних складових в комплект можуть входити срібний або золотий хрестик і набір свічок.

Комплекти для хлопчиків і дівчаток.

Для хлопчиків прийнято шити хрестильний одяг з тонкої бавовни з непомітною обробкою. Переважно для хлопчаків шиються набори в наступній колірній гамі: білий, кремовий, блакитний. Вибрати хрестинний набір для дівчинки можна різних кольорів, це може бути: білий, рожевий, бежевий, ліловий.
Таїнство Хрещення дитиниТаїнство Хрещення дитини

Хрестильний одяг для дорослих.

Не кожну дитину батьки охрестили в ранньому дитинстві, на те були свої причини чи обставини. Цю помилку виправити можна в будь-якому віці. На Таїнство Хрещення потрібно надіти хрестинну сорочку або плаття, взяти великий рушник, хрестик і свічки. Жінкам необхідно надягати наряд, що прикриває коліна.