(095) 756-35-76
(096) 081-50-18
График работы:
Пн-Сб 8:00-20:00

Чи можна вагітним хрестити дитину?

Хрещення дитини - святий і урочистий звичай. Участь вагітної жінки в ролі хресної в Таїнстві хрещення цілком прийнятне і нерідке явище. Головне, що майбутня хрещена мати добре себе почуває і готова понести відповідальність за хрещеного. Якщо жінка перебуває на 6-9 місяці вагітності, то внутрішньоутробний малюк почуває всі звуки і настрій матері, тому церковна благодать піде на користь в тому числі і йому.
Чи можна вагітним хрестити дитину?Чи можна вагітним хрестити дитину?

Якщо немає медичних протипоказань і вагітна готова серйозно ставитися до своїх обов'язків хрещеної, приділяти увагу майбутньому хрещенику, дарувати йому тепло і турботу, тоді хрещення можна сміливо проводити згідно з усіма канонами. Якщо у вагітної є сумніви, краще відмовитися бути хрещеною, ніж не виконати свої обіцянки перед Господом.
Хрещення дитини будучи вагітноюХрещення дитини будучи вагітною

Для майбутньої хрещеної матері - це відповідальний крок перед Господом і батьками хрещеника, тому жінка повинна серйозно підійти до підготовки до майбутнього Таїнства. Наміри цієї жінки повинні бути світлими і безкорисливими. Напередодні хрещення майбутньої хресної потрібно пройти співбесіду з батюшкою (відвідати бесіди). За бажанням, можна пройти сповідь, очиститися від усіх гріхів і взяти малюка під своє опікунство з чистим серцем і душею.